Bizler;

20 yıllık deneyim ve tecrübemizle en iyi hizmet kalitesini sunmak için yola çıktık; ilkeli, dürüst ve vizyon sahibi iş anlayışımız ve aynı değerlere sahip kadromuzla yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz.

Şeffaf ve anlaşılır iletişim prensibiyle çalışan Cotton Fabric, her zaman sektörün zirvesinde olmayı ve zirvede olan partnerle işbirliği yapmayı hedefliyoruz.

Yaptığımız özel koleksiyonlarla takip eden değil, takip edilen bir marka olan bizler trend ürünlerimizi Avrupa, Amerika ve Türkiye’ye sunuyor, 700-800 bin metre üretim kapasitemizle uluslararası alanda hizmet sağlıyoruz.

Ülkemizin günden güne büyüyen ekonomik atılımlarına destek olmak için durmaksızın çalışıyor, yabancı sermayenin girişine destek olmak için üretimimizin %70’ini ihracata ayırıyoruz.

Vizyon

Kurulduğumuz günden bu yana, aynı ‘Heyecan ve Disiplin’ ile sektörel rekabette gücümüzü arttırmak, sektöre yenilikler katmak, katma değerli kaliteleri çalışabilir fiyatlarla pazara sunmak ve pazar payında daha aktif olmak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Misyon

Geçmişten gelen değerlere sahip çıkarak, müşteri memnuniyetini gözeterek ve sektörel beklentileri anlayarak profesyonel hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir.